Kalendarz biurkowy autorski

Kalendarze wielokartkowe według indywidualnego projektu. Dowolna ilość kart.

Najczęściej występujące wymiary: 180 x 100 mm, 210 x 148 mm.

Kalendarze biurkowe wielokartkowe to kalendarze do postawienia na biurko, które składają się z kilku lub kilkunastu kolorowych odwracanych kart połączonych metalową spiralą w dowolnym kolorze z piramidą. Na kartach kalendarza oprócz kalendarium z danym miesiącem można umieścić dowolną grafikę: zdjęcie krajobrazu, produkt firmy, logo. Ilość kart w kalendarzu jest dowolna, ale najczęściej wybierana ilość to: 6 kart, 12 kart, 12 kart + okładka.

Piramida- koziołek może być z nadrukiem kolorowym lub bez nadruku. Kalendarz nabiurkowy może być poziomy lub pionowy i służy głównie do zapisywania ważnych spotkań oraz bieżących spraw. Funkcjonalne kalendarze biurkowe stojące wykonane przez naszą drukarnię, która jest również producentem kalendarzy dla firm będą nie tylko spełniały funkcję reklamową, ale także praktyczną i staną się świetnym materiałem marketingowym.

Jeśli nie mają Państwo gotowego projektu kalendarza to nasi graficy mogą go dla Państwa przygotować. Dlatego też czekamy na Państwa zapytania i sugestie, na które jako wydawca kalendarzy chętnie odpowiemy i doradzimy jaki najlepszy będzie dla Waszej firmy druk kalendarzy.