Kalendarze osobiste

Doskonale sprawdzą się jako prezent dla bliskiej osoby, ale także jako gadżet reklamowy. Jako producent kalendarzy osobistych wykonujemy je tak, aby były ładne, a jednocześnie praktyczne. Służą one głownie do zaznaczania najważniejszych wydarzeń urodzin, imienin, wyjazdów czy też wizyt lekarskich. Modele te najczęściej nosi się przy sobie lub kładzie w widocznym miejscu.

Rodzaje kalendarzy

1. Kieszonkowe to chyba jedne z najpopularniejszych wersji. W naszej ofercie można zamówić je w formacie 77x110 milimetrów z czterokolorową okładką. Posiadają one dwie strony przeznaczone na reklamę. Całość posiada 32 strony, na których zaznaczone są poszczególne dni oraz niewielka przestrzeń do notowania.

2. Listkowe: głównie używane w celach reklamowych, są bardzo małe, dzięki czemu bez problemu można je schować do kieszeni lub portfela. Na jednej stronie znajduje się wybrany nadruk, natomiast na drugie trzy kolumny z poszczególnymi miesiącami i dniami. Oferujemy je w tradycyjnych rozmiarach 54x85 lub 65x95.

3. Magnetyczne: przeznaczone do powieszenia na lodówce, najczęściej podzielone są na dwie części. Na górze znajduje się konkretny nadruk z logo lub nazwą firmy, a na dole wyrywane kartki z poszczególnymi miesiącami. Całość składa się z 12 kartek i jest dostępna w rozmiarach 10x155 lub 100x100 milimetrów.

Jak widać dostępne w ofercie kalendarze reklamowe oraz firmowe dostępne są w wielu różnych rodzajach. Takie rozwiązanie pozwala firmie na znalezienie odpowiednich dla siebie gadżetów. Sprawdź jeszcze inne dostępne w naszej ofercie produkty i znajdź najlepszy dla siebie.

Oferta