Kalendarze autorskie

Mimo ciągłego rozwoju technologicznego i dodatkowych funkcji, jakie oferują urządzenia mobilne, wiele osób i firm nadal korzysta z klasycznej formy kalendarza. Jest on niezwykle użyteczny dla osób prowadzących działalność. Dlatego przygotowaliśmy dla Państwa kalendarze biurkowe i ścienne autorskie, które mogą Państwo zaprojektować zgodnie z własnym pomysłem, a tym samym zaskoczyć swoich pracowników i partnerów biznesowych.

Jako doświadczony producent kalendarzy oferujemy terminarze występujące w wielu wariantach i rozmiarach. Proponujemy wieloplanszowe wersje biurkowe i ścienne, zawierające połączenie w postaci metalowej spirali, która znacznie ułatwia przekładanie poszczególnych arkuszy. W zależności od Państwa preferencji, kalendarze autorskie mogą występować w wariantach poziomych lub pionowych, zawierać widok miesięczny, kwartalny lub całoroczny oraz dowolną liczbę stron.

Autorski kalendarz ścienny lub biurkowy to elegancki gadżet reklamowy, który pozwoli zwiększyć świadomość na temat Państwa marki zarówno wśród klientów indywidualnych, jak i partnerów biznesowych. Wersje tworzone według własnego pomysłu, dają możliwość załączenia grafik dopasowanych do charakteru działalności danego przedsiębiorstwa oraz stanowią praktyczny i funkcjonalny sposób na przedstawienie oferty firmy.

Proponowane przez nas produkty wykonywane są w tak, aby zapewnić użytkownikom całoroczną eksploatację, bez obaw o wystąpienie usterki. Ma na to wpływ m.in. rodzaj używanego papieru oraz wysoka jakość druku.

Nasza oferta kalendarzy autorskich: