Kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne posiadają indywidualny nadruk na główce oraz pleckach, do których montujemy kalendaria w wybranej przez Państwa wersji kolorystycznej oraz językowej. Tego rodzaju produkty wykonujemy na podstawie autorskiego projektu graficznego, który może być dostarczony przez Państwa lub opracowany przez nasze studio graficzne. Indywidualny nadruk reklamowy na główce pozwoli Państwu na opracowanie oryginalnego narzędzia marketingowego, które zwiększy świadomość marki wśród potencjalnych odbiorców i klientów. Kalendarze mogą być polskie, wielojęzyczne lub niemieckie (trójdzielne niemieckie DE). Poza naszą ofertą kalendarzy ściennych, mamy również bogatą ofertę firmowych terminarzy biurkowych i piramidek. Zapraszamy do składania zapytań na nasze kalendarze reklamowe.

Rodzaje kalendarzy ściennych

W naszym asortymencie dostępne są kalendarze ścienne w wersji jednodzielnej oraz modele z widokiem kwartalnym lub całorocznym, które można nabyć zgodnie z zapotrzebowaniem i własnym gustem. Jednodzielne kalendarze ścienne to funkcjonalne i przejrzyste modele, które będą dobrym rozwiązaniem dla osób lubiących planować wszystko na jednej planszy. Kalendarze trójdzielne wyposażone są w trzy kalendaria uwzględniające obecny, poprzedni oraz następny miesiąc. Każdy z nich posiada praktyczne okienko służące do zaznaczania daty. Kalendarze trójdzielne z kalendariami UE- czyli są to kalendarze trójdzielne ze świętami w Unii Europejskiej.

Jako producent kalendarzy reklamowych, umożliwiamy dopasowanie frontu oraz grafiki, odpowiedniej dla Państwa działalności. Kalendarz ścienny na zamówienie to doskonały sposób na spersonalizowany nośnik reklamowy, skutecznie wspierający wizerunek marki. Posiadamy również wersje z przewracanymi i wyrywanymi kartkami oraz modele plakatowe, które umożliwiają zamieszczenie informacji na temat przedsiębiorstwa na całej powierzchni. W naszej ofercie dostępne są także planery listwowane, wyposażone w dodatkowe miejsce na zamieszczanie notatek. Dzięki nim możliwe jest zapisywanie wszelkich wydarzeń i istotnych terminów. Doskonale sprawdzą się w branżach, w których konieczne jest działanie zgodnie z określonym harmonogramem.

Najbardziej popularne kalendarze przeznaczone do zawieszenia na ścianie pełnią funkcję praktyczną, będąc przydatnym terminarzem i pomocnikiem organizacyjnym, a wzbogacone o dowolną grafikę, logotyp i nazwę firmy, są skutecznym nośnikiem marketingowym. Stanowią efektowną formę całorocznej reklamy - duży format w połączeniu z ciekawą grafiką sprawiają, że prezentują się bardzo dobrze i szybko przykuwają uwagę klientów.

Kalendarze ścienne na zamówienie

Kalendarz ścienny na zamówienie to gwarancja niepowtarzalnej kompozycji wynikającej z możliwości pełnej personalizacji. Posiadamy własne studio graficzne, dzięki czemu jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa indywidualny projekt, a gotowe realizacje dostarczyć bezpłatnie na terenie Poznania lub wysłać kurierem w dowolne miejsce w kraju lub na świecie. Kalendarz ścienny na zamówienie stanowi świetną formę upominku dla klientów i partnerów biznesowych. To skuteczny i jednocześnie niedrogi nośnik reklamowy, który warto wykorzystać do przekazywania niezbędnych informacji na temat firmy i budowania świadomości marki. Oferujemy profesjonalne wsparcie graficzne, oddając w Państwa ręce w pełni spersonalizowane projekty, odzwierciedlające identyfikację wizualną oraz idee Państwa firmy. Jako profesjonalny i doświadczony producent kalendarzy reklamowych, dysponujący wysokiej jakości materiałami i korzystający z najnowocześniejszych technologii druku, podejmujemy się realizacji każdego, nawet najbardziej nietypowego zamówienia. Wykonujemy wysokiej jakości kalendarze ścienne na zamówienie, które są skutecznym narzędziem marketingowym i stanowią połączenie wysokiej estetyki z funkcjonalnością. Dokładamy wszelkich starań, aby proponowane przez nas rozwiązania wyróżniały się na tle konkurencji, dlatego stawiamy na nieszablonowe i oryginalne projekty. Zapraszamy do składania zamówień na spersonalizowane kalendarze ścienne.

Nasza oferta kalendarzy ściennych: