Kalendarze ścienne

Kalendarze ścienne służą do zawieszenia na ścianie i posiadają indywidualny nadruk na główce oraz pleckach, do których montujemy kalendaria w wybranej przez Państwa wersji kolorystycznej oraz językowej. Tego rodzaju produkty wykonujemy z autorskiego projektu graficznego, który może być dostarczony przez Państwa lub może być opracowany przez nasze studio graficzne. Indywidualny nadruk reklamowy na główce pozwoli Państwu na opracowanie oryginalnego narzędzia marketingowego, które zwiększy świadomość marki wśród potencjalnych odbiorców i klientów. Kalendarze mogą być polskie, wielojęzyczne lub niemieckie (trójdzielne niemieckie DE). Poza naszą ofertą kalendarzy ściennych, mamy również bogatą ofertę firmowych terminarzy biurkowych, piramidek i zapraszamy do składania zapytań na nasze kalendarze reklamowe.

Rodzaje kalendarzy ściennych

W naszym asortymencie dostępne są wersje jednodzielne oraz modele z widokiem kwartalnym lub całorocznym, które można nabyć zgodnie z zapotrzebowaniem i własnym gustem. Jako producent kalendarzy reklamowych, umożliwiamy dopasowanie frontu oraz grafiki, odpowiedniej dla Państwa działalności.

Posiadamy również wersje z przewracanymi kartkami, wyrywanymi oraz modele plakatowe, które umożliwiają zamieszczenie informacji na temat przedsiębiorstwa na całej powierzchni. W naszej ofercie dostępne są także planery listwowane, wyposażone w dodatkowe miejsce na zamieszczanie notatek. Dzięki nim, możliwe jest zapisywanie wszelkich wydarzeń. Doskonale sprawdzą się w branżach, w których konieczne jest działanie zgodnie z określonym harmonogramem.

Nasza oferta kalendarzy ściennych: