Kalendarz ścienny autorski- wielokartkowy

Kalendarze wieloplanszowe według indywidualnego, autorskiego projektu.

Dowolnie dobrany format. Dowolna ilość kart (np.: 6, 7, 12, 13 ....)

Kalendarze ścienne wieloplanszowe spiralowane to idealne połączenie zdjęć wraz z kalendarium na rok 2024.

Jako wydawca kalendarzy proponujemy Państwu nie tylko ciekawe kalendarze wyglądające elegancko, ale także praktyczne i wyróżniające się czytelnym kalendarium oraz reklamą Państwa firmy.

Wielokartkowe kalendarze z ilustracjami łączone są spiralą w dowolnym kolorze, która umożliwia przekładanie poszczególnych kart, a zawieszka na spirali ułatwia ich zawieszenie na ścianie. Autorskie i wieloplanszowe kalendarze wykonujemy w różnych formatach (np. A2, B2) i mogą mieć dowolną ilość plansz (np. 6, 12, 13 + okładka), mogą mieć nadruk z jednej strony lub z dwóch, a także mogą być powieszone pionowo lub poziomo – wszystko zależy od Państwa projektu lub naszego grafika, który także może przygotować projekt dla Państwa firmy. Planszowe kalendarze wiszące możemy uszlachetnić folią, lakierem dyspersyjnym lub UV oraz zapakować w kopertę do pakowania kalendarzy, która nie tylko zabezpieczy je przed mechanicznym uszkodzeniem, ale także doda im elegancji.

Jako producent kalendarzy spiralowanych wieloplanszowych zapewniamy, że jest to świetna całoroczna reklama Państwa firmy oraz idealny prezent dla Państwa kontrahentów.