Kalendarze trójdzielne

To jedne z najpopularniejszych modeli, które można spotkać praktycznie wszędzie: w biurach, urzędach, przychodniach, gabinetach lekarskich. Firmowe kalendarze ścienne trójdzielne, których jesteśmy producentem, pozwalają na szybkie sprawdzenie daty i to na kilka miesięcy do przodu. Co więcej, praktyczne okienko umożliwia wygodne zaznaczanie daty. Ich ogromna praktyczność idzie w parze z dużą mocą marketingową, dlatego firmy chętnie korzystają z nich w charakterze gadżetów reklamowych.

Dowolne warianty kolorystyczne trójdzielnych kalendarzy

W naszej ofercie znajduje się aż dziewięć różnych modeli kalendarzy ściennych trójdzielnych, dzięki czemu każda firma może wybrać ten, który jej zdaniem najlepiej sprawdzi się jako gadżet reklamowy. Każdy z nich ma kształt długiego prostokąta, na samej górze znajduje się miejsce na grafikę reklamową, natomiast pod spodem kartki z trzema miesiącami oraz pasek z okienkiem do zaznaczania. Nadruki firmowe mogą na przykład eksponować logo, slang marketingowy lub dowolny przekaz promocyjny.

Oferujemy również modele, w których miejsce na reklamę znajduje się zarówno na górze, jak i na dole kalendarza firmowego oraz te, na których nadruk można umieścić również po bokach lub wąskim pasku na dole. Ciekawe rozwiązanie stanowią także modele wyposażone dodatkowo w zegar, dzięki czemu można sprawdzić nie tylko konkretną datę, ale również godzinę. Jako producent kalendarzy ściennych trójdzielnych oferujemy również wersje spiralowane, w przypadku których nie trzeba wyrywać kartek z miesiącami, gdyż wystarczy je tylko obracać. Duże możliwości personalizacji sprawiają, że gadżety te można łatwo dopasować zarówno do potrzeb własnych, jak i odbiorców, dla których są dedykowane.

Tak szeroki wybór produktów pozwala na znalezienie idealnego rozwiązania, ponadto kalendarze trójdzielne można zamówić w wielu różnych kolorach. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku firm, którym zależy na tym, aby ścienny kalendarz firmowy z ich logo w pełni odpowiadał, identyfikacji wizualnej przedsiębiorstwa. Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy. Z przyjemnością wykonamy każdy projekt!

Kalendarze trójdzielne firmowe

Profesjonalnie wykonany kalendarz trójdzielny firmowy, wyróżniający się wysoką funkcjonalnością i nietuzinkowym projektem graficznym, to skuteczny nośnik reklamowy. Wyraźny podział na poszczególne dni i tygodnie, wyróżnione dni wolne i święta, wygodne okienko do zaznaczania daty – wszystko to sprawia, że kalendarze trójdzielne firmowe są bardzo praktyczne i w znacznym stopniu ułatwiają organizację czasu, dlatego też cieszą się tak dużą popularnością. To jeden z najchętniej wybieranych wariantów praktycznych terminarzy, który pełni funkcję całorocznej reklamy. W drukarni Empir wykonujemy wysokiej jakości kalendarze firmowe trójdzielne, które projektujemy w oparciu o indywidualne potrzeby i wymagania naszych klientów. Oferujemy wysoce funkcjonalne i estetyczne ścienne kalendarze trójdzielne, które pełnią funkcję praktycznych organizerów. To idealny sposób na skuteczną reklamę Państwa działalności, która pozwoli łatwiej i szybciej osiągnąć cele biznesowe.

Stosujemy wysokiej jakości materiały i korzystamy z zaawansowanych technologii druku, dlatego każdy nasz kalendarz trójdzielny firmowy prezentuje się bardzo estetycznie i stanowi ciekawą formę ozdoby biura. Tradycyjny kalendarz ścienny z trzema oddzielnymi kalendariami to gadżet, który sprawdzi się doskonale nie tylko w biurze, ale także w domu. Dokładamy wszelkich starań, aby każdy nasz projekt stanowił spójny i dobrze skomponowany przekaz reklamowy. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty i skorzystania z usług naszej drukarni.

Oferta