Kalendarze trójdzielne

To jedne z najpopularniejszych modeli, które można spotkać praktycznie wszędzie, w biurach, urzędach, przychodniach, gabinetach lekarskich. Kalendarze trójdzielne pozwalają na szybkie sprawdzenie daty i to na kilka miesięcy do przodu. Co więcej wygodne okienko umożliwia pilnowanie tego jaki jest dzień.

W naszej ofercie znajduje się aż dziewięć różnych modeli tego typu, dzięki czemu każda firma może wybrać ten, który jej zdaniem najlepiej sprawdzi się jako gadżet reklamowy.

Wszystkie z nich mają kształt długiego prostokąta, na samej górze znajduje się miejsce na grafikę reklamową, natomiast pod spodem kartki z trzema miesiącami oraz pasek z okienkiem do zaznaczania.

Oferujemy również modele, w których miejsce na reklamę znajduje się zarówno na górze, jak i na dole kalendarza firmowego oraz te na których nadruk można umieścić również po bokach lub wąskim pasku na dole.

Ciekawe rozwiązanie stanowią także modele wyposażone dodatkowo w zegar, dzięki czemu można sprawdzić nie tylko konkretną datę, ale również godzinę. Jako producent kalendarzy oferujemy również wersje spiralowane, na których kartek z miesiącami nie trzeba wyrywać, a wystarczy obracać.

Tak szeroki wybór produktów pozwala na znalezienie idealnego rozwiązania, ponadto można je zamówić w wielu różnych kolorach. Takie rozwiązanie sprawdzi się szczególnie w przypadku firm, którym zależy na tym, aby produkt z ich logo posiadał pasujące do ich przedsiębiorstwa barwy.

Zachęcamy do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą, a w razie pytań prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy.

Oferta