Piramidki - kalendarze biurkowe

Podczas wykonywania rozmaitych prac biurowych często przydaje się kalendarz postawiony na biurku. Warto więc zadbać o to, by mieć go stale w zasięgu wzroku. Doskonałym pomysłem, wykorzystywanym w wielu firmach, są modele biurkowe stojące, tzw. piramidki. To niewielkie, bardzo praktyczne akcesoria, które przydają się w wielu miejscach. Świetnie sprawdzają się również w roli nośników reklamowych. Dlatego należą do najczęściej zamawianych gadżetów firmowych. Mogą Państwo zamówić je u nas - mamy wieloletnie doświadczenie w ich produkcji!

Szukając gadżetu reklamowego, którym można obdarować np. kontrahentów, partnerów biznesowych, czy klientów detalicznych, warto wybrać ofertę naszej drukarni Empir. Chętnie zrealizujemy indywidualny projekt z nadrukiem firmowym lub inną, dowolnie wybraną grafiką! Z racji kompaktowych wymiarów tzw. piramidki mieszczą się na każdym blacie roboczym. Prosta, a jednocześnie stabilna konstrukcja w kształcie trójkąta sprawia również, że ich używanie jest bardzo wygodne. Dzięki wyraźnemu kalendarium stojące kalendarze na biurko  mogą przypominać o ważnych terminach lub pomagać w ich ustalaniu. Są niezwykle pomocne przy organizacji pracy oraz właściwym wypełnianiu obowiązków.

Kalendarze piramidki

Idealnie sprawdzają się w codziennym użytkowaniu w biurze i domu, a jednocześnie są niedrogie – wśród wszystkich stojących kalendarzy na biurko to właśnie tzw. piramidki należą do najpopularniejszych modeli. Produkując je, nadruk nanosimy na gruby karton, który możemy dodatkowo zabezpieczyć folią. Dzięki temu całość jest stabilniejsza i bardziej odporna na różnego rodzaju uszkodzenia.

Samo kalendarium może przyjmować różne formy. Często jest drukowane na kartkach, z których każda pokazuje jeden miesiąc. Możliwe jest również wydrukowanie biurkowego kalendarza piramidki z widokiem 12-miesięcznym. To wygodne rozwiązanie dla tych, którzy chcą mieć ogląd na cały rok jednocześnie. Innym dość popularnym wyborem jest projekt dwustronny. Wówczas, z każdej strony znajduje się 6 miesięcy. Tłem może być oczywiście firmowa grafika reklamowa dostarczona przez zamawiającego.

Oprócz rozmaitych form stojące kalendarze biurkowe - piramidki produkujemy w wielu różnych kształtach i rozmiarach. Popularne są modele zarówno w formacie poziomym, jak i w pionowym. Konkretny wybór zależy wyłącznie od indywidualnych preferencji oraz projektu grafiki reklamowej. Wiele możliwości pozwala optymalnie dopasować wszystkie parametry, tak aby gotowy gadżet atrakcyjnie się prezentował, a przekaz marketingowy był wyraźny i przyciągał uwagę.

Stojące kalendarze na biurko

Tego typu gadżety reklamowe mają bardzo szerokie zastosowanie. Z pewnością doskonale sprawdzą się w każdym biurze, wspomagając codzienną pracę. Stojące kalendarze biurkowe idealnie nadają się na upominki zarówno dla partnerów firmy, jak i jej klientów biznesowych czy indywidualnych. Bardzo dobrym pomysłem jest też zamówienie piramidek z grafiką firmową (np. logo lub hasłem) do siedziby przedsiębiorstwa. Stojąc na biurku, przydają się pracownikom, a jednocześnie pozytywnie wpływają na wizerunek biura, dodając mu profesjonalizmu. Jeśli chcą Państwo, by każdy, kto odwiedza siedzibę firmy, odniósł dobre wrażenie, takie subtelne detale z pewnością mogą pomóc w osiągnięciu tego celu.

Podczas zamawiania takich piramidek lub innego rodzaju gadżetów reklamowych, warto stawiać na produkty wysokiej jakości. Korzystając z naszej oferty, można mieć pewność, że kalendarze biurkowe, zrobią, doskonałe wrażenie. Produkujemy praktyczne, dopracowane akcesoria, które pomogą Państwu budować pozytywny wizerunek przedsiębiorstwa. Stosujemy sprawdzone techniki druku i najlepsze materiały, by tworzyć gadżety, z których nasi klienci są dumni. Usługi realizujemy kompleksowo, a problemu nie stanowią nawet bardzo skomplikowane, nietypowe projekty. Jako niezwykle doświadczona drukarnia chętnie podejmiemy się każdego wyzwania. Zapraszamy do zapoznania się z dostępnymi modelami i zachęcamy do kontaktu – postaramy się odpowiedzieć na każde pytanie. Zapewniamy również swoje profesjonalne wsparcie związane z przygotowaniem projektu stojących kalendarzy na biurko.

Nasza oferta kalendarzy biurkowych: