Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurkowe stojące to niewielkie produkty typu piramidka - koziołek na rok 2021, które zawsze mamy pod ręką na biurku i nie zajmują nam tam dużo miejsca. Tego rodzaju produkty muszą spełniać funkcję promocyjną, ale przede wszystkim muszą być praktyczne i właśnie nasze terminarze i piramidki dla firm takie są! My jako producent kalendarzy reklamowych dla firm wytwarzamy je z najwyższej jakości materiałów, bo wiemy, że muszą służyć Państwu oraz waszym klientom przez 12 miesięcy. Drukarnia offsetowa Empir zapewnia najlepsze i praktyczne narzędzia reklamowe dla Państwa firmy.

Proponujemy Państwu terminarze biurkowe oraz piramidki występujące w różnorodnych formach, przez co z powodzeniem mogą być używane zarówno przez pracowników Państwa firmy, jak i partnerów biznesowych.

Podkłady na biurko

Oferujemy biuwary na biurko, które oprócz terminarza posiadają także miejsce przeznaczone na zapisywanie notatek, przez co są bardzo praktyczne. Proponujemy podkłady na biurko w różnych rozmiarach, które mogą Państwo dopasować do swoich preferencji.

Polecamy Państwu również kalendarze firmowe na biurko, które kształtem przypominają piramidkę. W zależności od preferencji, możliwe jest wykonywanie modeli z widokiem tygodniowym, miesięcznym, kwartalnym oraz całorocznym, dostępnym w różnych wersjach językowych. Kartki łączone są przy pomocy spirali metalowej lub kleju, co umożliwia ich łatwe wyrywanie.

Nasza oferta kalendarzy biurkowych: