Kalendarze biurkowe

Kalendarze biurkowe stojące to niewielkie produkty typu piramidka - koziołek na rok 2021, które zawsze mamy pod ręką na biurku i nie zajmują nam dużo miejsca. Tego rodzaju produkty pełnią funkcję promocyjną, ale przede wszystkim muszą być praktyczne - nasze terminarze oraz piramidki dla firm takie właśnie są! Jako producent kalendarzy reklamowych dla firm wytwarzamy je z najwyższej jakości materiałów, bo wiemy, że muszą służyć Państwu oraz Państwa klientom przez 12 miesięcy. Drukarnia offsetowa Empir zapewnia najlepsze narzędzia reklamowe dla Państwa firmy.

Oddajemy w Państwa ręce starannie wykonane kalendarze biurkowe, które chętnie wybierane są jako upominki reklamowe, skutecznie wspierające wizerunek marki. Oferujemy terminarze biurkowe oraz piramidki występujące w różnorodnych formach, przez co z powodzeniem mogą być używane zarówno przez pracowników Państwa firmy, jak i partnerów biznesowych.

Podkłady na biurko

Oferujemy biuwary na biurko, które oprócz terminarza posiadają także miejsce przeznaczone na zapisywanie notatek, przez co są bardzo praktyczne. Proponujemy podkłady na biurko w różnych rozmiarach, które mogą Państwo dopasować do swoich preferencji. Kalendarze biurkowe w formie podkładki pełnią funkcję przydatnego organizera, pozwalając na dokonywanie szybkich zapisków.

Polecamy Państwu również niezwykle praktyczne kalendarze biurkowe, które kształtem przypominają piramidkę. W zależności od preferencji, możliwe jest wykonywanie modeli z widokiem tygodniowym, miesięcznym, kwartalnym oraz całorocznym, dostępnych w różnych wersjach językowych. Kartki łączone są przy pomocy spirali metalowej lub kleju, co umożliwia ich łatwe wyrywanie.

Kalendarze biurkowe - skuteczny nośnik reklamowy

Kalendarze biurkowe to doskonała propozycja dla klientów poszukujących skutecznego i ekonomicznego produktu marketingowego. Dzięki temu, że stanowią nieodzowny element wyposażenia każdego biura, można wykorzystywać je jako ciekawy gadżet reklamowy. Częsty kontakt wzrokowy z umieszczonym na kalendarzu logotypem i nazwą firmy pomaga w utrwaleniu identyfikacji marki, co działa pozytywnie na wzrost jej rozpoznawalności. Kalendarze biurkowe, w przeciwieństwie do innych gadżetów reklamowych, zawsze znajdują się na widoku i są wykorzystywane na co dzień - do sprawdzania aktualnej daty czy zapisywania istotnych terminów. W odróżnieniu od długopisów reklamowych, nie zawieruszą się nagle i nie znikną z pola widzenia, lecz zagoszczą na biurku Państwa klientów lub partnerów biznesowych przez najbliższy rok.

Tak proste i skuteczne gadżety reklamowe nie wymagają dużych nakładów finansowych, a ich działanie promocyjne może mieć bardzo szeroki zasięg. Oprócz funkcji typowo marketingowej wciąż stanowią niezwykle praktyczne rozwiązanie. To nieodzowne terminarze, które pomagają w codziennej organizacji. W naszej ofercie znajdą Państwo kalendarze biurkowe w wielu różnych wariantach - oprócz wybieranych najczęściej modeli typu piramidka prezentujemy także praktyczne podkłady na biurko oraz jednotygodniowe terminarze. Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa spersonalizowany projekt, w pełni odpowiadający identyfikacji wizualnej Państwa firmy oraz indywidualnym wymaganiom. Służymy fachowym doradztwem - chętnie pomożemy Państwu wybrać rozwiązanie, które sprawdzi się doskonale jako skuteczny nośnik reklamowy. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem oferowanych przez nas produktów.

Nasza oferta kalendarzy biurkowych: